Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Sepcial Promotion

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i geriatrii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zdobyła specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych i geriatrii. Pracowała w szpitalu im. J. Strusia, następnie w Hospicjum Domowym i Poradni Medycyny Paliatywnej oraz w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych. Obecnie prowadzi Praktykę Geriatryczną i Internistyczną, realizuje program Unii Europejskiej wspierający osoby starsze.

Jest stałym uczestnikiem ogólnopolskich konferencji i kursów z zakresu geriatrii .

Zajmuje się leczeniem chorób przewlekłych takich jak nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, zaburzenia rytmu oraz schorzeń ostrych np. infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych. Szczególnie interesuje się problemem cukrzycy i możliwościami jej optymalnego leczenia.

Jako geriatra prowadzi kompleksową ocenę i leczenie osób po 60 roku życia, dbając o jak najdłuższe zachowanie ich sprawności i radości życia. Dokonuje analizy i niezbędnych zmian w zakresie stosowanych przez chorych leków. Interesuje się szczególnie problemem zaburzeń pamięci i zachowania osób w wieku podeszłym.

Pracując w Hospicjum Domowym i Poradni Medycyny Paliatywnej oraz uczestnicząc w kursach zdobyła doświadczenie w opiece nad osobami z bólem przewlekłym.

Kontakt: 
tel. +48 506 092 662